wystąpienie

/wystąpienie

Webinarium: budowa i wykorzystanie Sytuacyjnych Testów Decyzyjnych

Dnia 22 marca 2016 r, odbyło się webinarium zatytułowane: "Budowa i wykorzystanie Sytuacyjnych Testów Decyzyjnych". Webinarium poprowadzili konsultanci Instytutu Gaussa: dr Victor Wekselberg oraz Dariusz Ambroziak. Sytuacyjne Testy Decyzyjne stanowią dobrą alternatywę dla metod AC/DC - zbyt kosztownych i trudnych logistycznie, aby firmy mogły sobie pozwolić na ich częste stosowanie. Sytuacyjne Testy Decyzyjne, budowane na podstawie modeli kompetencyjnych, wyróżniają się tym, że opierają się na symulacyjnym pomiarze jakości decyzji podejmowanych w konkretnych sytuacjach.

Nie potykasz się o góry, a o kretowiska

Podsumowanie śniadania HR poprowadzonego przez konsultantów Instytutu Gaussa, poświęconego alternatywnym metodom rozwoju menedżerów.

Szybki rozwój menedżerów: czy istnieją skuteczne alternatywy dla szkoleń i coachingu?

Dnia 30 września 2015 r. w godzinach 8:30 – 12:00 w Restauracji Halka przy ul. Puławskiej 43 w Warszawie odbyło się śniadanie HR. Podczas śniadania konsultanci Instytutu Gaussa przedstawili innowacyjne podejście do rozwoju menedżerów, pozwalające osiągnąć wymierne efekty już w 8 tygodni. Metoda RPW™ (Rozwój Przez Wyzwania), opiera się na indywidualnej pracy menedżera z konsultantem w miejscu pracy menedżera.

EMCC 5TH Annual Mentoring and Coaching Research Conference

,

W dniach 23-24 czerwca w Warszawie odbyła się konferencja EMCC 5TH Annual Mentoring and Coaching Research Conference, poświęcona łączeniu nauki z praktyką biznesową w obszarze coachingu i mentoringu. W konferencji uczestniczyli także nasi konsultanci, którzy opowiedzieli o efektach programu Rozwój Przez Wyzwania™.

Coraz więcej ludzi z pasją do HR-u

Podsumowanie VII edycji konkursu Top HR Manager, który Instytut Gaussa objął patronatem merytorycznym.

HR Directors Summit, VI edycja

Dnia 5 lutego 2015 roku w hotelu Marriott w Warszawie odbyła się VI edycja konferencji HR Directors Summit. Na konferencji nie zabrakło również konsultantów Instytutu Gaussa - na Państwa pytania odpowiadał Dariusz Ambroziak, dr Victor Wekselberg oraz Grzegorz Rajca. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją.

Promocja książki „Standardy dla osób stosujących testy w biznesie”

W czwartek 27 listopada w restauracji Sztuki&Sztuczki odbyła się promocja wydanej przez Pracownię Testów Psychologicznych PTP książki pod tytułem „Standardy dla osób stosujących testy w biznesie. Etyka - procedury – efektywność. Europejskie standardy dla użytkowników testów w biznesie EFPA EuroTest - WO z komentarzami ekspertów.” Podczas spotkania odbył się również panel dyskusyjny, do którego zaproszony został m.in. Dariusz Ambroziak z Instytutu Gaussa.

HR Breakfast – Rozwój Przez Wyzwania

Dnia 15 stycznia 2014 w restauracji Halka odbyło się spotkanie HR Breakfast, na którym konsultanci Instytutu Gaussa opowiedzieli o autorskim programie rozwoju menedżerów: Rozwój Przez Wyzwania. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia.

Komisja HR

Dnia 7 października 2013 w AHK odbyła się komisja HR, podczas której nasi konsultanci opowiedzieli o zjawisku anomii pracowniczej. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją ze spotkania.

II Forum Kobiet w Logistyce

Dnia 16 maja 2013 roku w Warszawie odbyło się II Forum Kobiet w Logistyce. Spotkanie dedykowano budowaniu relacji w logistyce między dostawcą a klientem, a także zarządzaniu sprzedażą w logistyce i mentoringowi kobiet. Dariusz Ambroziak oraz Mieszko Maj opowiedzieli o wartościach przestrzeganych w sprzedaży oraz o zjawisku anomii pracowniczej.

Rozwiązania HR, V edycja – podsumowanie wystąpienia (anomia pracownicza, diagnoza i przeciwdziałanie)

,

Dnia 9 kwietnia 2013 w Warszawie odbyła się V jubileuszowa edycja konferencji Rozwiązania HR, organizowana przez Wolters Kluwer Polska. Podczas konferencji mieliśmy okazję wygłosić prezentację dotyczącą zjawiska anomii pracowniczej. Oto podsumowanie najistotniejszych kwestii poruszanych podczas wystąpienia.

Rozwiązania HR, V edycja

Dnia 9 kwietnia 2013 w Warszawie odbyła się V jubileuszowa edycja konferencji Rozwiązania HR, organizowana przez Wolters Kluwer Polska. Podczas konferencji mieliśmy okazję wygłosić prezentację dotyczącą zjawiska anomii pracowniczej.

II Forum Employer Branding

Dnia 11 października 2012, w Centrum Zielna w Warszawie odbyła się II edycja Forum Employer Branding. W wystąpieniu, które wygłosił Dariusz Ambroziak oraz Mieszko Maj z Instytutu Analiz im. Karola Gaussa, omówiona została idea Zarządzania Godnościowego.

Rozwiązania HR, III edycja – relacja z wystąpienia (dowody skutecznego działania – zastosowanie Evidence-Based Management w Human Resources)

,

Dnia 17 kwietnia 2012 r. w Hotelu Radisson Blu w Warszawie odbyła się III edycja konferencji Rozwiązania HR – spotkania praktyków HR zorganizowanego przez Wolters Kluwer Polska. Wśród prelegentów obecni byli także konsultanci Instytutu Gaussa. Tematem ich wystąpienia było zarządzanie oparte na dowodach: Evidence-Based Management, oraz przykłady jego zastosowania w praktyce biznesowej.

Rozwiązania HR, III edycja

Dnia 17 kwietnia 2012 r. w Hotelu Radisson Blu w Warszawie odbyła się III edycja konferencji Rozwiązania HR – spotkania praktyków HR zorganizowanego przez Wolters Kluwer Polska. Wśród prelegentów obecni byli także konsultanci Instytutu Gaussa. Tematem ich wystąpienia było zarządzanie oparte na dowodach: Evidence-Based Management, oraz przykłady jego zastosowania w praktyce biznesowej.

HR Directors Summit, III edycja

Dnia 17 stycznia 2012, w Hotelu Marriott w Warszawie odbyła się III edycja konferencji HR Directors Summit. Na konferencji byli także obecni przedstawiciele Instytutu Gaussa, którzy wspólnie ze swoim klientem - Wolters Kluwer Polska - opowiedzieli o zastosowaniu analizy sieci społecznych przy wdrażaniu telepracy.

I Forum Employer Branding

Dnia 15 listopada 2011 r. miała miejsce I edycja Forum Employer Branding, poświęconego promocji praktyk wpływających na dobry wizerunek pracodawcy u pracowników. Konsultanci Instytutu Gaussa wzięli udział w bloku zatytułowanym "Angażowanie pracowników w praktyce". Dariusz Ambroziak poprowadził debatę podsumowującą "Jak budować przewagę konkurencyjną firmy poprzez zaangażowanie pracowników", w której udział wzięli przedstawiciele takich firm jak DB Schenker, Jeronimo Martins Dystrybucja, Millward Brown SMG/KRC.

Śniadanie HR: sieci społeczne w restrukturyzacji

Dnia 20 września 2011 w Wolters Kluwer Polska odbyło się śniadanie HR, które poprowadzili konsultanci Instytutu Gaussa: Dariusz Ambroziak oraz Grzegorz Rajca. Tematem śniadania było zastosowanie sieci społecznych jako narzędzia użytecznego w procesach restrukturyzacji.